Ustaoğlu Nakliyat Banka Taşımacılık

Ustaoğlu Banka Taşımacılığı

image

Banka taşımacılığı hizmetimizle bankalara özel interaktif taşımacılık çözümleri üretmekteyiz. Kurumsal banka taşımacılığında kullandığımız araçlar banka taşımacılığı için gerekli donanım ve ekipmanlara sahiptir. Banka taşımacılığı ekip üyelerimizin tamamı alanında uzman bireylerden oluşmakta ve periyodik eğitim sistemlerimizde düzenli olarak eğitim almaktadır. Bu hizmetimizde dosya ve klasörlere özel çeşitli boy ve ebatlarda koliler kullanmaktayız. Bu koliler taşıma işlemi esnasında numaralandırılmakta ve doğabilecek karışıklığın önüne geçilmektedir.

Banka taşımacılığında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebepten gerektiğinde birden fazla nakliye aracı ve geniş bir ekiple hizmet vermekteyiz. Taşımacılık işlemi öncesinde nakliye eksperlerimizin taşınacak eşyaları yerinde inceleyip en doğru taşımacılık planını hazırlamasıda zaman kazanmak adına aldığımız önlemlerden biridir.

Banka taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür. Ustaoğlu Evden Eve Nakliyat, bu konunun önemini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktadır.

Sektörde 20 yıldan fazla olan nakliyat tecrübesi ile UstaoğluEvden Eve Nakliyat firması kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşıma işlemini gerçekleştirmiştir. Bu banka ve şubeleri arasında Vakıf Bank Ataşehir Konuk Şubesi, İş Bankası İşnet Şubesi, Halk Bankası ve daha bir çok banka sayılabilir.

Bankacılık sektöründe yer değiştirmenin ciddi bir sorun olduğu bilinen bir gerçektir. Bu zor durumun en önemli ayağı da; bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyalar bunlara ek olarak; bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine taşınabilmesi olarak bu sıkıntılarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Bankanızı en kısa sürede sorunsuz olarak taşıyoruz.

Ustaoğlu Lojistik

imageUstaoğluLojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Ustaoğlu Hava ve Deniz Kargo, Ustaoğlu Sigorta ve Ustaoğlu Logistics S.A.R.L. şirketlerinden oluşan Ustaoğlu Logistics'in, merkezi İstanbul Yenibosna'da olmak üzere Avcılar, Tuzla, Esenyurt, Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Mersin, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda, yurtdışında ise Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai'da şubeleri bulunmaktadır. 

Ustaoğlu Logistics 1983 yılında kalite yolculuğuna çıkarak modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olmuştur.Daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçmiştir. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem vermiştir. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Ustaoğlu Logistics; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2009 yılı başında SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırılmıştır. 

Birinci önceliği “Müşteri Odaklı” bir vizyon doğrultusunda en iyi hizmeti vermek olan Ustaoğlu Logistics, son olarak 2013 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği belgelerini almaya hak kazanmıştır.