Cevizli Evden Eve Nakliyat

Cevizli Evden Eve Nakliyat

image

Cevizli evden eve nakliyat firmaları arasından kalitemizle, tecrübemizle ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sıyrılarak sektörün lider evden eve nakliyat firması olmayı başardık. Yıllar içerisinde müşterilerimizi memnun ederek, ticaretten dostluğa uzanan bu yolda kendimize çok sağlam dostluklar edindik. Lider firma olmanın sorumluluğunun bilincindeyiz ve bütün hizmetlerimizi bu bilinçle sunmaktayız. Eşyalarınızı taşımadan önce ilk olarak adresinize uzman Cevizli evden eve nakliyat keşif ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinizde yapılan incelemeler neticesinde eşyalarınızın yoğunluğu, uygun paketleme malzemeleri ve uygun araç belirleniyor. Size en kaliteli hizmeti sunabilmemiz için keşif işlemini mutlaka gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Eşyaların taşınacağı gün Cevizli evden eve nakliyat işlemi kapsamında taşınacak bütün eşyalarınızı teker teker paketleyerek taşımaya hazır hale getiriyoruz.

image Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok öenmli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

image

Çalışma

Zamanlama Dürüst Ve GÜvenilir Bir Firmanın Müşteriye Gösterdiği İlk Saygıdır. Gerek Expertizm'de Gerekse Taşımada Kararlastırılan Vakitte Orda Olacağımızda Şüpheniz Olmasın.

 

image