Ustaoğlu Nakliyat Depolama Hizmeti

Ustaoğlu Depolama

imageEşya depolama ve saklama hizmetleri, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir.Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız ile son derece modern depolar inşa ederek sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için fark etmez.Bu sektörde en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.
Depolama avantajları ve depolama sigortası ile 18 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış depolarımızda en kaliteli malzemeler ile korunmaktadır.
Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler.Eğer Bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel yaşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar.
Son derece modern olan depolarımız da depolanacaktır.Bizle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.
Bizim fiyatlarımızı, ekspertiz amacı ile gelen uzman ekibimiz tarafından eşyaların çokluğuna, ambalaj malzemesine göre belirlenecek ve en uygun fiyatla sizleri bilgilendirecektir.
Depolanacak malzemeler sigortalandığı gibi paketleme işlemi de isteğe göre belirlenecektir.İstanbul’un en iyi firması olarak ev depolama yaptığımız gibi diğer nakliye ve depolama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
İster tadilat dolayısıyla bir süreliğine,ister atmaya kıyamadığınız değerli malzemeleriniz olsun, bizde hepsi için ayrılmış çeşitli depolar mevcut.Her türlü malzemenizi hatta arabanızın kışlık lastiklerini dahi ekonomik fiyatlarda depolayabiliriz.
Ofisinizin ya da iş yerinizin depolanması gereken malzemeleri olabilir.Eğer bu malzemeler için uygun bir depo arıyorsanız bizleri aramanız yeterli olacak.
Eğer değerli eşyalarınızın sigortalı olarak saklanmasını istiyorsanız onlar sigortalanacak ve herhangi bir olumsuzlukta sigorta firması tarafından değeri sizlere ödenecektir.
Sizler için kişiye özel depolar sayesinde kapalı ve sigortalı konteynerler içinde nem ve rutubete karşı özel olarak geliştirilmiş depolarımızda saklıyoruz.
18 yıllık tecrübemizle İstanbul un bütün semtlerinde eşya saklama firması olarak sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Türkiye’de büyük bir yatırım sonucu kurduğumuz Avrupa standartlarında temiz ve kaliteli depolarımız ile ev ve iş yerlerinizde fazla kalan eşyalarınızı sizler için saklıyoruz.Hizmetimizin kalitesi sonucu bu sektörde bireysel müşterilerimizin yanı sıra kurumsal müşterilerimizin de yüzdesi artmaktadır.
Barkodlama sistemimiz ile onların karışması önlenebileceği gibi kişiye veya firmaya özel depolarımız ile de sizlere hizmet veriyoruz.İsterseniz eşyalarınızı kapınızın önüne gelip nakliye ederek de depolayabiliriz.

Gerekli işlemleri için genellikle değerli malzemelerinizi yangın,nem,rutubet,toz,sel,deprem gibi etkenlerden sigortalı olarak saklamak isterseniz bizleri arayabilirsiniz.Eşyalarınız bizim depolarımızda bakımlı ve temiz kalırken sizlerde rahat bir nefes alacaksınız.

Eşyalarınızı saklamak ya da depolamak için yeterli alan bulamayan müşterilerimiz mobilyalarını,evraklarını,tüplü televizyonlarını,araba lastiklerini depolamak için bizleri arayabilirler.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
1-Kamera sistemleri ile 7/24 güvenlik
2-Özel Depolar ile Nem ve Rutubetten Koruma
3-Depolama Sigortası
4-Ekonomik Fiyatlar
5-İstediğiniz Zaman Nakliye ve Depolama
6-Tekli ve Çoklu Depolama Seçimi
7-İsteğe göre Ambalaj ve paketleme,yalıtım
8-Güleryüz ve Tecrübe
9-Avrupa standartlarında temiz ve kaliteli depolar Devamı İçin Tıklayınız..