Ustaoğlu Nakliyat Müşteri Memnunyeti

Ustaoğlu Müşteri Memnunyeti

image

Firmamız Ustaoğlu nakliyat , kuruluşundan bu yana müşteri odaklı evden eve nakliyat,taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız, Ustaoğlu nakliyat,tamamen çözüm odaklı ev ve ofis taşımacılığı yapmaktadır.

Problem ve sorunlarınızın açık cevabı buradadır.

bizimle taşınmak istiyorsunuz fakat sorun yaşarsam firma sorunumu giderir mi ?

İnterntet’teki problemleri gördükten sonra,aynı problemleri yaşarmıyım?

Firma gerçekten sözünde duruyor mu ?

diye aklınızda sorular olabilir ve kaygı ile yaklaşabilirisiz.

Ustaoğlu olarak,sorunlara her zaman çözümle yaklaşırız.

Kaliteli iş yapıyoruz,kaliteli iş sergiliyoruz,sorun problem bizim için hemen çözümlektedir.Evinizi taşırken eşyalarınız zarar görür yada hasar ile karşılaşırsınız firmamız hemen o esnada devreye gidercektir. Olası evden eve nakliyat sorunlarının çözümü için hemen firmamızı aramanız yeterlidir.

Sorunu çözülen müşterilerimizi burada sizinle paylaşacağız. Sizde sorunlarınızın çözümü için hemen bizimle iletişime geçin.

Detaylar için evden eve nakliyat şikayetlerine bakabilirsiniz.

image Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok öenmli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

image

Çalışma

Zamanlama Dürüst Ve GÜvenilir Bir Firmanın Müşteriye Gösterdiği İlk Saygıdır. Gerek Expertizm'de Gerekse Taşımada Kararlastırılan Vakitte Orda Olacağımızda Şüpheniz Olmasın.

 

Ustaoğlu Lojistik

imageUstaoğluLojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Ustaoğlu Hava ve Deniz Kargo, Ustaoğlu Sigorta ve Ustaoğlu Logistics S.A.R.L. şirketlerinden oluşan Ustaoğlu Logistics'in, merkezi İstanbul Yenibosna'da olmak üzere Avcılar, Tuzla, Esenyurt, Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Mersin, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda, yurtdışında ise Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai'da şubeleri bulunmaktadır. 

Ustaoğlu Logistics 1983 yılında kalite yolculuğuna çıkarak modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olmuştur.Daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçmiştir. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem vermiştir. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Ustaoğlu Logistics; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2009 yılı başında SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırılmıştır. 

Birinci önceliği “Müşteri Odaklı” bir vizyon doğrultusunda en iyi hizmeti vermek olan Ustaoğlu Logistics, son olarak 2013 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği belgelerini almaya hak kazanmıştır.