Ustaoğlu Nakliyat Parakasası Taşımacılığı

Ustaoğlu Parakasası Taşımacılığı

image

Para kasası taşımacılığı, Ağır çelik para kasası taşımacılığı hizmetleri profesyonelce sunan para kasası taşımacılığı firmamız aramanız yeterli olacaktır. Para kasası taşımacılığı istanbul için geçerlidir.

Para kasası taşımacılığı ağır malzemeler para kasası taşımacılığı taşımacılığık için vinç, lift, kızak, kayış sistemi ve uzman kasa taşıyıcı elemanlar ile kasa taşımacılığıcılığı tapmaktayız.

Ağır çelik para kasası taşımacılığı hizmetimiz İstanbul içi para kasası taşımacılığı için geçerlidir diğer illerimizde özel istek üzerine para kasası taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Para kasası taşımacılığı hizmeti sürecinde para kasanın taşınacağı merdivenler, çevreye ve eşyalara zarar vermeksizin para kasası taşımacılığı işi yerine getirilir.

Çelik para kasası taşımacılığı genelde merdivenlerden taşınır para kasası taşımacılığı sırasında merdivenlerin kullanılamaması durumunda para kasası taşımacılığı işi vinç ile yapilır.

image Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok öenmli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

image

Çalışma

Zamanlama Dürüst Ve GÜvenilir Bir Firmanın Müşteriye Gösterdiği İlk Saygıdır. Gerek Expertizm'de Gerekse Taşımada Kararlastırılan Vakitte Orda Olacağımızda Şüpheniz Olmasın.

 

Ustaoğlu Lojistik

imageUstaoğluLojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Ustaoğlu Hava ve Deniz Kargo, Ustaoğlu Sigorta ve Ustaoğlu Logistics S.A.R.L. şirketlerinden oluşan Ustaoğlu Logistics'in, merkezi İstanbul Yenibosna'da olmak üzere Avcılar, Tuzla, Esenyurt, Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Mersin, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda, yurtdışında ise Lüksemburg, Trieste, Guangzhou ve Shanghai'da şubeleri bulunmaktadır. 

Ustaoğlu Logistics 1983 yılında kalite yolculuğuna çıkarak modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile belgelemeye önem verdiğini göstermiş, aynı yıl antreposuyla birlikte ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi’ni sektörde alan ilk firma olmuştur.Daha sonra 2003 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 yılında da ISO 9001:2008 revizyonuna geçmiştir. 2000 yılında Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarına başlamış ve bu felsefenin şirkette benimsenmesine önem vermiştir. Ulusal Kalite Hareketi üyeliği bulunan Ustaoğlu Logistics; ISO 14001 / OHSAS 18001 çalışmalarına 2008 yılında başlamış olup, 2009 yılı başında SGS firması tarafından ISO 14001 Çevre / OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri standardına göre sertifikalandırılmıştır. 

Birinci önceliği “Müşteri Odaklı” bir vizyon doğrultusunda en iyi hizmeti vermek olan Ustaoğlu Logistics, son olarak 2013 yılında ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği belgelerini almaya hak kazanmıştır.