Ustaoğlu Nakliyat Tekstil Taşımacılık

Ustaoğlu Tekstil Taşımacılğı

image

Tekstil taşımasında sorunsuz delik sistemli araçlarımız ve uzman personellerimizle daim atemiz ve güvenilir bir taşıma sunuyoruz.

Tekstil taşıma taşımacılık şehiriçi şehirlerarası mağzadan mağzaya nakliyat nakliye hizmeti yapılır.

Tekstil taşıma hizmeti sunan tekstil taşımacılık firmamız yılların engin deneyimini şehiriçi, şehirlerarası tekstil nakliyat hizmetlerinde göstermektedir.

Şehiriçi, şehirlerarası tekstil taşımacılık hizmeti tekstil eşyasının önceden tespiti yapılarak eşyaların detayı hakkında bilgi edinilir, tekstil taşımacılık hizmet sunulur.

tekstil nakliye inceleme raporu doğrultusunda tekstil nakliyesi yapılır, yapılan tekstil nakliye hizmet çerçevesinde tekstil nakliye hizmeti başlar.

Tekstilten tekstile taşıma öncesi masalar, dolaplar, bilgisayarlar, dosya, klasörler numaralandırılarak paketlenir tekstil eşyası özel tasarım tekstil taşıma aracına yüklenerek tekstilten tekstile yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Tekstil nakliyesi öncesi mobilyaların (masa, dolap, koltuk, vb.) tekstil eşyalarının taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması, köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

Tekstil nakliyat hizmeti tekstilinizdeki bilgisayar, fotokopi, faks, vb. elektronik eşyalar ayrı ayrı özel ambalajlama sistemiyle sarılır.

 

Tekstilten tekstile taşınan tekstil eşyalarınız yeni tekstilinizde numarasına göre sizlerin istediğiniz şekilde tekstil taşıma elemanlarımız tekstil eşyalarını yerleştirilir şehiriçi, şehirlerarası tekstil nakliyat taşıma hizmeti tamamlanır.

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşımaktadır.

 

Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirler arası yapabilirsiniz. Araç cinsi ve km'ye göre yapacağınız ödemelerle gönderiniz tam zamanında, istediğiniz yere ulaşır.
Siz de bu hizmeti Ustaoğlu Nakliyat'tan almanın rahatlığını yaşayın. Eğer diğer tekstil firimalarının rahatlığım sizde yaşamak istiyorsanız Ustaoğlu Nakliyatı araya bilirsiniz.


image Ücretsiz Expertiz Hizmetimiz

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok öenmli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

image

Çalışma

Zamanlama Dürüst Ve GÜvenilir Bir Firmanın Müşteriye Gösterdiği İlk Saygıdır. Gerek Expertizm'de Gerekse Taşımada Kararlastırılan Vakitte Orda Olacağımızda Şüpheniz Olmasın.